Pędzel do pudru

Pędzel do pudru BOCCA do precyzyjnego nakładania pudrów sypkich, prasowanych, bronzujących i mineralnych.

Więcej szczegółów

34,97 zł z VAT

991 Sztuki

Pędzel do pudru BOCCA  do precyzyjnego nakładania pudrów sypkich, prasowanych, bronzujących, mineralnych. Idealny do wykańczania makijażu. Wykonany z włosia syntetycznego, które nie ulega odkształcaniu i jest łatwe do utrzymania w czystości. Trzonek z naturalnego drewna.

Marka BOCCA narodziła się z emocji podczas licznych podróży po Bella Toscana - Pięknej Toskanii. Chłonęliśmy miejsca, gorące, rozegrane cykadami ukrytymi wśród drzew oliwnych i winorośli.

Namiętnie szukaliśmy we włoskich winach ducha, który objął serdecznie wzorniczą elegancję i południowy luz. Patrzyliśmy na Włoszki, które w swoich czerwonych Alfa Romeo i na srebrnych Vespach pędziły nienagannie eleganckie i zawsze uśmiechnięte.

Od dawna myśleliśmy o marce na miarę współczesnych kobiet, bezkompromisowo łączących piękno i praktyczność.

Idąc florencką starówką zobaczyliśmy "wbudowaną" w zabytkowe mury galerię sztuki nowoczesnej. W galeryjnej witrynie dumnie prezentowały się namalowane ostrą kreską kobiece usta. Wiedzieliśmy, że ten obraz zostanie z nami na dłużej. Tak narodziła się BOCCA (po włosku "Usta") – marka dla kobiet, które są piękne i praktyczne zarazem. Zawsze dobrze przygotowane aby dać się ponieść odrobinie szaleństwa.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pędzel do pudru

Pędzel do pudru

Pędzel do pudru BOCCA do precyzyjnego nakładania pudrów sypkich, prasowanych, bronzujących i mineralnych.

Produkt dodany do porównania!